KONST / Litografier / Färglitografier 7719129
*
nr 771 9129
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st, Mona Huss Walin (f. 1944), 45 x 60 ca
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 augusti 2012
kl 17:29:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/6 17:19:43
1
700 kr
30/7 13:45:50
2
750 kr
4/8 22:01:20
3
Vinnande bud
20/8 17:22:48
4
950 kr
20/8 17:23:16
4
1.100 kr
20/8 17:29:02
3
justering av budtak
- Tema
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4093 Färglitografi
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Hus. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:06
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 771 9129
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st, Mona Huss Walin (f. 1944), 45 x 60 ca
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/6 17:19:43 | 1 | 700 kr |
30/7 13:45:50 | 2 | 750 kr |
4/8 22:01:20 | 3 | Vinnande bud |
20/8 17:22:48 | 4 | 950 kr |
20/8 17:23:16 | 4 | 1.100 kr |
20/8 17:29:02 | 3 | justering av budtak |
- Tema
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4093 Färglitografi
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Hus. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:06